These pages are being tested. Give feedback to help improve them. Go to current website

Lord Kerslake Roles in Parliament

Current roles

  • Member of the House of Lords

    Parliamentary role

    17 March 2015 to present

  • Member of the Finance Committee (Lords)

    Committee role

    1 September 2016 to present

Previous roles

  • Held in the last 10 years

    • Member of the Administration and Works Committee (Lords)

      Committee role

      3 November 2015 to 31 August 2016

    2015