These pages are being tested. Give feedback to help improve them. Go to current website

Andrew Lewer Roles in Parliament

Current roles

  • MP for Northampton South

    Parliamentary role

    8 June 2017 to present

  • Member of the Housing, Communities and Local Government Committee

    Committee role

    11 September 2017 to present

  • Member of the European Scrutiny Committee

    Committee role

    30 October 2017 to present

  • Member of the Housing, Communities and Local Government (tbc)

    Committee role

    20 February 2018 to present

Previous roles