These pages are being tested. Give feedback to help improve them. Go to current website

Sarah Jones Roles in Parliament

Current roles

  • Shadow Minister (Housing, Communities and Local Government) (Housing)

    Opposition role

    15 May 2018 to present

  • MP for Croydon Central

    Parliamentary role

    8 June 2017 to present

Previous roles

  • Held in the last 10 years

    • Member of the Home Affairs Committee

      Committee role

      11 September 2017 to 18 June 2018

    2017