These pages are being tested. Give feedback to help improve them. Go to current website

Lord Cashman Roles in Parliament

Current roles

  • Member of the House of Lords

    Parliamentary role

    23 September 2014 to present

  • Member of the EU Justice Sub-Committee

    Committee role

    27 June 2017 to present

Previous roles

  • Held in the last 10 years

    • Member of the Regenerating Seaside Towns and Communities Committee

      Committee role

      17 May 2018 to 12 June 2018

    2018