These pages are being tested. Give feedback to help improve them. Go to current website

Lord Bridges of Headley Roles in Parliament

Current roles

  • Member of the House of Lords

    Parliamentary role

    28 May 2015 to present

Previous roles

  • Held in the last 10 years

    • Parliamentary Under-Secretary (Department for Exiting the European Union)

      Government role

      17 July 2016 to 14 June 2017

    • Parliamentary Secretary (Cabinet Office)

      Government role

      14 May 2015 to 17 July 2016

    2015