These pages are being tested. Give feedback to help improve them. Go to current website

Gillian Keegan Roles in Parliament

Current roles

  • MP for Chichester

    Parliamentary role

    8 June 2017 to present

  • Member of the Standing Orders

    Committee role

    1 November 2017 to present

Previous roles

  • Held in the last 10 years

    • Member of the Public Accounts Committee

      Committee role

      11 September 2017 to 3 December 2018

    2017