These pages are being tested. Give feedback to help improve them. Go to current website

2017 to present Parliament

MPs A to Z - showing results for G

  • Hugh Gaffney

    Coatbridge, Chryston and Bellshill from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Sir Roger Gale

    North Thanet from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Mike Gapes

    Ilford South from 8 June 2017 to present

    Independent

  • Barry Gardiner

    Brent North from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Mark Garnier

    Wyre Forest from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Mr David Gauke

    South West Hertfordshire from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Ruth George

    High Peak from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Stephen Gethins

    North East Fife from 8 June 2017 to present

    Scottish National Party

  • Ms Nusrat Ghani

    Wealden from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Nick Gibb

    Bognor Regis and Littlehampton from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Patricia Gibson

    North Ayrshire and Arran from 8 June 2017 to present

    Scottish National Party

  • Michelle Gildernew

    Fermanagh and South Tyrone from 8 June 2017 to present

    Sinn Féin

  • Preet Kaur Gill

    Birmingham, Edgbaston from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Dame Cheryl Gillan

    Chesham and Amersham from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Paul Girvan

    South Antrim from 8 June 2017 to present

    Democratic Unionist Party

  • John Glen

    Salisbury from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Mary Glindon

    North Tyneside from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Mr Roger Godsiff

    Birmingham, Hall Green from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Zac Goldsmith

    Richmond Park from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Helen Goodman

    Bishop Auckland from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Mr Robert Goodwill

    Scarborough and Whitby from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Michael Gove

    Surrey Heath from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Patrick Grady

    Glasgow North from 8 June 2017 to present

    Scottish National Party

  • Luke Graham

    Ochil and South Perthshire from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Richard Graham

    Gloucester from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Bill Grant

    Ayr, Carrick and Cumnock from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Mrs Helen Grant

    Maidstone and The Weald from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Peter Grant

    Glenrothes from 8 June 2017 to present

    Scottish National Party

  • James Gray

    North Wiltshire from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Neil Gray

    Airdrie and Shotts from 8 June 2017 to present

    Scottish National Party

  • Chris Grayling

    Epsom and Ewell from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Chris Green

    Bolton West from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Damian Green

    Ashford from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Kate Green

    Stretford and Urmston from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Justine Greening

    Putney from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Lilian Greenwood

    Nottingham South from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Margaret Greenwood

    Wirral West from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Mr Dominic Grieve

    Beaconsfield from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • Nia Griffith

    Llanelli from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Andrew Griffiths

    Burton from 8 June 2017 to present

    Conservative

  • John Grogan

    Keighley from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Andrew Gwynne

    Denton and Reddish from 8 June 2017 to present

    Labour

  • Mr Sam Gyimah

    East Surrey from 8 June 2017 to present

    Conservative